ADILOCK II

Hodiny ADILOCK II, nástupce první verze hodin ADILOCK, jsou originální světelné hodiny zobrazující čas pomocí barevných LED diod. Barvy jednotlivých ručiček a vnitřního ciferníku lze zvolit dle libosti z pestré škály 13 barev a různě kombinovat. Hodiny ADILOCK II se usazují do designového stojánku, díky čemuž je lze snadno umístit na jakoukoliv vodorovnou podložku a není třeba je upevňovat na zeď. Zhotoveny jsou ze dřeva s hladkou povrchovou úpravou ve formě laku, což dodává hodinám kromě vyšší odolnosti zároveň i elegantní vzhled.

Nastavení hodin se ukládá do paměti mikroprocesoru. Počítání času zajišťuje velmi přesný obvod, který je zálohovaný baterií CR2032, díky čemuž hodiny ukazují nastavený čas správně i po výpadku proudu a odpojení od zdroje. Hodiny se ovládají jednoduše pomocí klávesnice umístěné na zadní straně hodin. Zde je umístěno i světelné čidlo, které umožňuje nastavení automatické regulace jasu. K napájení hodin slouží napájecí adaptér DC 5V/3A. Spotřeba hodin je odvislá od intenzity jasu a režimu zobrazení vteřinové ručičky, maximálně však 15W.

Hodiny je možné upravit přesně podle Vašich představ, například nechat je vyhotovit přímo s logem Vaší firmy. Pro zvýraznění můžeme Vaše logo vyhotovit i s barevným podsvícením. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Manuál ke stažení zde:

Zásuvkové napájecí zdroje ke stažení zde:

Parametry:
Průměr (bez stojánku): 27,3 cm
Hloubka (bez stojánku): 2,3 cm
Rozměry stojánku: 18 x 9 x 1,3 cm
Materiál: dřevo (lakované)
Napájecí adaptér: 5V/3A, stejnosměrný DC (kladné napětí na středovém kolíku konektoru)
Spotřeba: 1,5 – 15W (dle intenzity jasu a režimu zobrazení vteřinové ručičky)
Zálohová baterie: CR2032 (3V)
Provozní teplota: +10°C až +40°C
Skladovací teplota: 0°C až +50°C