Počítadlo na SPORT

Hlavním požadavkem zadavatele na toto počítadlo byla přenosnost a zároveň vytvoření kompromisu mezi rozměry počítadla, jeho vahou a čitelností i z větší vzdálenosti. Vzhledem k tomu, že myšlenka sestavení počítadla vznikla při hraní squashe, lze kromě univerzálního přičítání bodů, jež se dá použít jako ukazatel bodového stavu pro mnoho druhů sportu (např. fotbal, volejbal, badminton, florbal, stolní tenis apod.), počítadlo přepnout do režimu SQUASH. V tomto režimu se pak body počítají podle pravidel této hry, tzn. do zisku 11 bodů jedním z hráčů s podmínkou rozdílu alespoň 2 bodů. Další specifické funkce je možné přidělat podle přání zákazníka. Jednotlivé funkce se přepínají pomocí klávesnice na zadní straně počítadla.

Funkce:
   1)   Klasické počítání bodů, jež lze použít jako ukazatel bodového stavu různých sportů.
         Body se přičítají po jednom, body jsou značeny od 0 do 99, sety od 0 do 9.

   2)  Režim SQUASH, kdy jsou body počítány podle pravidel této hry.

        Podmínky pro ukončení setu:
         A) Dosažení minimálního počtu 11 bodů jedním z hráčů;
         B) Rozdíl bodového zisku hráčů musí být minimálně 2 body.

Pro režim SQUASH lze k počítadlu připojit pomocí konektoru 2 čidla, díky kterým se počítadlo může ovládat přímo z kurtu, zatímco samotné počítadlo je v bezpečném prostoru mimo kurt a je tak ochráněno před rozbitím. Zároveň hráčům nepřekáží ve hře. Čidla se přitisknou na sklo kurtu, po sundání nezanechávají na skle žádné fleky.

    3) Režim hodin, kdy počítadlo ukazuje aktuální čas.

Počítadlo ukazuje i stav baterie v %, jeho výdrž je 3.5h při plném nabití. Baterie počítadla se nabijí pomocí USB redukce a lze ji proto dobíjet téměř kdekoliv.

Počítadlo ve svém nastavení obsahuje i adaptivní jas, tzn. automaticky optimalizuje úroveň jasu podle okolního světla. Tuto funkci je však možné vypnout ručním nastavením jasu.

Rozměry: 50x25x4cm
Váha: 2,2Kg
Cena: 8750Kč